Cześć, jestem Asia. 

Fotografuję dla Was od 2015 roku, a dla siebie od wspaniałych licealnych czasów. Pochodzę ze Śląska, tam się urodziłam i wychowałam. Ale to morze i miłość do niego nadało mojemu życiu właściwy kurs. Jestem żoną marynarza a od 2016 roku mamą Tymka, dzięki któremu odważyłam się fotografować najmniejsze istoty. To rodzina i jej wsparcie dała mi odwagę do postania marki jaką jest Joanna Kostecka Fotografia dzisiaj. 

W fotografii najbardziej cenię to, że daje ona radość i szczęście, nie tylko mnie samej, ale też ludziom dookoła. To nie jest sztuka samolubna a wspaniałe doświadczenie, które przy odpowiednim podejściu, staje się prawdziwą przygodą i zabawą. Naturalność, spontaniczność i prawdziwe emocje. Na tym skupiam się przede wszystkim. Uwielbiam ludzi, rozmowy z nimi i obserwowanie ich relacji. Z tego wszystkiego starem się budować kadry nasycone piękną treścią i historią. 

Jeśli kochasz w zdjęciach to wszystko o czym wspomniałam i uwielbiasz świat taki jaki jest naprawdę zapraszam serdecznie do kontaktu. 

Moje doświadczenie: 

  • Studia Magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Łódzkim. 
  • W czasie studiów zrobiłam dyplom Fototechnika w szkole policealnej. 
  • Warsztaty z fotografii noworodkowej u Asi Muszyńskiej z La Petite Photo 
  • Warsztaty z fotografii ślubnej z Kasią i Jackiem Siwko
  • Warsztaty z fotografii reportażowej z Tomaszem Tomaszewskim <3
  • Warsztaty z fotografii ślubnej z Krzysztofem Budychem 

Pst! W moim życiu ważną rolę odgrywa żeglarstwo. A wiecie co jest najfajniejszego na morzu? Poza tym, że ludzkie życie sprowadza się do trzech najważniejszych potrzeb: jedzenia, spania i przetrwania? Nie ma tam zasięgu komórkowego 🙂. Całkowita ucieczka i życie w zgodzie z samym sobą? Wiesz co mam na myśli? Polubimy się.