Warsztaty Ślubne – CEGLARNiA

Na początku kwietnia uczestniczyłam w warsztatach ślubnych zorganizowanych przez Krzysia Budycha w Ceglarnii (pod Poznaniem).

Mieliśmy okazję nie tylko porozmawiać o branży ślubnej i naszych metodach pracy, ale także sfotografować modeli w zainscenizowanych sytuacjach z dnia ślubu. To jest ważne, szczególnie dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały z młodymi parami.

Mnie także, poza wiedzą ślubną oczywiście, urzekło samo miejsce jakim jest Ceglarnia. Nie ukrywam, że spełnieniem moich ślubno – fotograficznych marzeń, jest uwiecznienie ceremonii, właśnie w tak pięknych okolicznościach „przyrody”. Cały czas czekam na swoją „alternatywną” parę, która zechce wybić się poza schematy i trędy ogólnie panujące. Zdaję sobie sprawę, że wiąże się to z dużo większą logistyką i przygotowaniami. Jednak takich miejsc jak Ceglarnia jest coraz więcej, więc mam nadzieje, że i tych „odróżniających” się ślubów też będzie przybywało. Sama kiedyś byłam Panną Młodą i wiem z iloma „ścianami” spotykają się młodzi ludzie organizujący SWOJĄ uroczystość, bardzo często, NIE ZA SWOJE pieniądze. W głębi duszy chciałoby się inaczej, ale pójście na kompromisy staję się dojściem do punktu wyjścia i… i wszystko wygląda podobnie.

Od kiedy prowadzę swoją własną działalność fotograficzną staram się przynajmniej raz w roku uczestniczyć w warsztatach lub konferencjach. Wszystkie wymieniałam w zakładce „o mnie”.

Chodźcie na ten reportaż! Ja wierzę, że tam jeszcze wrócę ze swoją prawdziwą parą <3Możliwość komentowania jest wyłączona.